اطلاعات مناقصه عمومی دو مرحله ای اجرای عملیات تکمیلی ساختمان مرکز رشد ونوآوری دانشگا ه علوم بهزیستی وتوانبخشی

مناقصه جهت اجرای عملیات تکمیلی ساختمان مرکز رشد ونوآوری دانشگاه علوم بهزیستی وتوانبخشی در سامانه ستاد ایران بارگزاری شد.

 در راستای آخرین خبر  بهره برداری از اولین آزمایشگاه جامع و مرجع توانبخشی کشور و اولین مرکز رشد و نوآوری توانبخشی و رفاه اجتماعی با زیربنای 1400 متر مربع، به زودی در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ،دکتر فرهاد طباطبایی قمشه"سرپرست مدیریت توسعه فناوری سلامت"اظهار کرد که امروز مورخ 14 دی ماه 1399 مناقصه عمومی دو مرحله ای اجرای عملیات تکمیلی ساختمان مرکز رشد ونوآوری دانشگاه علوم بهزیستی وتوانبخشی در سامانه ستاد ایران بارگزاری شد.

ایشان فرمودند طبق مستندات پیوست 100شرکت در این مناقصه شرکت نموده اند که شرکتها موظف هستند تا تاریخ 29 دی ماه 1399 اسناد خود را جهت شرکت در این مناقصه ارسال نمایندو نتیجه نهایی درخصوص تعیین شرکت پیمانکار ساخت مرکز رشد ونوآوری در تاریخ 13 بهمن ماه 1399 اعلام خواهد شد.

   لازم بذکر است  مرکز رشد ونوآوری دانشگاه نیز با متراژ 700 مترمربع شامل شرکتهای دانش بنیان، واحدهای فناور و سالن شتابدهی فناوری ، به همراه فضای جانبی وپشتیبانی می باشد که مطابق با الگوهای استاندارد و پیشرفته مراکز نوآوری در دنیا طراحی شده است.

   وی تصریح کرد: تیم مشاورین طرح این ساختمان متشکل از گروه مهندسین معماری و کارشناسان مربوطه می باشد. که با ارائه طرح اولیه به معاون حوزه پژوهشی دانشگاه ومدیران این مجموعه و پس از تایید مسئولان دانشگاه ، طرح اجرا شد و با فرض طبیعی بودن شرایط اقلیمی، پیش بینی می شود که طی شش ماه آینده به اتمام رسیده و قابل بهره برداری شود.

   سرپرست دفتر مدیریت توسعه فناوری سلامت فرمودن:احداث این ساختمان دانشگاه را در دستیابی به هدف توسعه فعالیت های حوزه فناوری سلامت و فناوری های حوزه توانبخشی کمک خواهد نمود.

   گفتنی است؛ عملیات اجرای این طرح ها طبق آخرین استاندارد مقررات ملی ساختمانی ایران، از سال 1398 توسط دفتر فنی و عمرانی دانشگاه آغاز شد و با توجه به گستردگی و کارکرد منحصربفردش در طراحی و ساخت محصولات و وسایل مورد نیاز حوزه توانبخشی، مورد حمایت رئیس دانشگاه، هیات امناء، معاون تحقیقات وفناوری، و سرپرست مدیریت  توسعه فناوری سلامت دانشگاه وهمچنین تخصیص اعتبارات لازم از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری قرار گرفت.

 مستندات مناقصه دو مرحله ای عملیات تکمیلی ساخت مرکز رشد ونوآوری

1399/10/14  -  ١٢:١١ / شماره خبر : ١٨١٨٦ / تعداد نمایش : 56


خروج
دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعیمعاونت آموزشیمعاونت تحقیقات و فناوریمعاونت توسعه مدیریت و منابعمعاونت درمان و توانبخشیمعاونت فرهنگی و دانشجوییکتابخانه

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved .University of Social Welfare and Rehabilitation Sciences